Склад депутатських фракцій

 

ОБРАНО ДЕПУТАТІВ – 34

 

Зареєстровані в районній раді:

 

Депутатська фракція «Наш край»

Керівник фракції – Сараін Валерій Антонович


1. Бевза Микола Миколайович - керівникФермерське господарство «Бевза М.М.»

2. Безкровна Тетяна Опанасівна - директор - Центральний ринок

3. Братінов Василь ІгнатовичдиректорТовариство з обмеженою відповідальністю «Шампань України»

4. Бузіян Олександр Григорович - пенсіонер

5. Куруч Віктор Георгійович - завідуючийДослідне підприємство дослідного господарства ім. Кутузова

6. Сараін Валерій Антонович - головаФермерське господарство «Світлана»

7. Сібов Федір Степанович - пенсіонер

8. Стасій Сергій Степанович - фізична особа-підприємець

9. Сурдуленко Валерій Юхимович - пенсіонер

10. Тодоров Іван Георгійович - головний ветеринарний лікар - Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Дністровська»


 

Депутатська фракція ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"

Керівник фракції –Славов Михайло Дмитрович


1. Галущак Людмила Гаврилівна - Заступник з навчально-виховної роботи Арцизька ЗОШ I-III ст.– ліцей № 4

2. Греков Руслан Костянтинович - фізична особа-підприємець

3. Карабаджак Юрій Христофорович - Голова Арцизької районної ради

4. Карайван Андрій Іванович - Директор ТОВ «Арцизька м’ясна компанія»

5. Куцарєв Федір Семенович - Голова СФГ «Куцарєва Ф.С.»

6. Паращенко Сергій Сергійович -Студент Одеського національного університету ім. Мечникова

7. Парпуланський Сергій Афанасійович - Голова Арцизької районної державної адміністрації

8. Рибак Олег Борисович - Завідуючий - Кам’янська дільнича лікарня ветеринарної медицини

9. Садчук Олексій Іванович - Керівник ПП АФ «Росія - Юг»

10. Славов Михайло Дмитрович - Виконавчий директор ФГ «Агрофірма «Бургуджі»

11.Стоянова Оксана Павлівна - Директор Холмська ЗОШ I-IIIст.


 

Депутатська фракція "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Керівник фракції –Малєв Олександр Миколайович


1. Ганчев Віктор Михайлович - Директор -Товариство з обмеженою відповідальністю «Антарес-Агро»

2. Іванов Степан Огейович - фізична особа-підприємець

3. Малєв Олександр Миколайович -Заступник голови районної ради

4. Станкова Анастасія Володимирівна -Спеціаліст-юрисконсульт - Арцизька міська рада

5. Топал Юрій Миколайович - фізична особа-підприємець

6. Унгурян Олександр Іванович - пенсіонер

7. Челак Петро Христофорович - Інженер з охорони праці-викладач - Державний навчальний заклад «Арцизький професійний аграрний ліцей»








 

 

Календар новин

<< < Вересень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30