Матеріали XХVIІI сесії районной ради VII скликання від 30 липня 2019 року

З Днем Конституції України!

 

1466755103m

Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.

Розвиток України та світу ставить перед нами нові завдання, які неможливі без змін в окремих положеннях Основного Закону. Оновлення Конституції повинно стати базою для розбудови демократичних інститутів,  ефективної судової реформи та наближення до європейських норм.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.

Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави.

Зі святом вас!

З Днем Соборності України!

yhtr

Матеріали XХVI сесії районной ради VII скликання від 12 лютого 2019 року

-- ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ ВІД 06 грудня 2018 року

ПРОТОКОЛ ГОЛОСУВАННЯ

Семінар

 

Протокол пленарного засiдання двадцять першої сесiї Арцизької районної ради сьомого скликання 7 травня 2018 року

Протокол

-- Травень

 • Панахида по жертвах Другої світової війни. Молебен за мир і злагоду по захисниках Вітчизни
 • 8 травня о 10.00 годині - Арциз, церква Иоанна Богослова

 • Участь в урочистих заходах з нагоди Дня Перемоги  
 • 9 травня о 10.00 годині - Арциз, Пам’ятник загиблим воїнам, міська площа ім.Т.Г.Шевченка

 •  Надання методичної допомоги Деленській, Главанській, Новоіванівській, Новокапланівській сільським радам з питань організації діяльності

 • Надання методичної допомоги головам постійних комісій, депутатам районної ради з підготовки питань, що розглядаються на засіданнях комісій та пленарних засіданнях ради

 • Семінар-навчання для міського та сільських голів, секретарів міськсільрад (за окремим планом)
 •  24 травня о 10.00 годині - Мала зала засідань

 • Участь голови районної ради у святі «Останній дзвоник
 •  25 травня

 • Робочі поїздки голови районної ради до окремих сільських рад з питань організації діяльності

З Великоднем!

с

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Від щирого серця привітаємо вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим побажаємо міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя, добробуту, затишку і тепла, благополуччя  здійснення мрій та бажань і Божої благодаті!

Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаю, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирний, а Різдво Христове наповнює серце любов'ю, надією і вірою!

Щастя вам, подальших професійних досягнення, миру і злагоди в сім'ї. Тепла і світла у вашій оселі!


З повагою  

Голова Арцизької районної ради                  Ю.Х. Карабаджак

Земельні торги

Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Арцизького району Одеської області.

Торги відбудуться 21 грудня 2017 року за адресою: м.Одеса, вул. Космонавтів, 34, 2 поверх, 207 кімната (актова зала). Реєстрація учасників торгів відбуватиметься з 7.00 до 09.40. Початок торгів о 10.00.

Для участі у земельних торгах необхідно до 17.00 15 грудня 2017 року включно подати за вищезазначеного адресою заяву про участь у земельних торгах та сплатити реєстраційний та гарантійний внески.

Банківські реквізити виконавця земельних торгів:

 • для сплати гарантійного внеску: отримувач - Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Код (ЄДРПОУ) 00702995, в банку ПАТ «МАРФІН БАНК» м. Чорноморськ, МФО 328168, п/р 26008242032.
 • для сплата реєстраційного внеску: отримувач - Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Код (ЄДРПОУ) 00702995, в банку ПАТ «МАРФІН БАНК» м. Чорноморськ, МФО 328168, п/р 26007242033.

З текстом договору оренди, який укладатиметься за результатами земельних торгів за кожним лотом, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України: http://land.eov.ua/ у розділі «Земельні торги». На цьому ж сайті у розділі «Публічна кадастрова карга» можна переглянутії на карті місце розташуваннн відповідних земельних ділянок.

Форму заяви на участь у земельних торгах та інформацію про документи, що треба додавати до неї, можна отримати у Виконавця торгів або на сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області: hUp://odcska.land.gov.ua/ у розділі «Земельні торги».

Більш детальну інформацію про торги можна отримані у виконавця торгів: ДП «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» за телефоном: (048)766-95-36 (контактна особа - Зенковська Світлана Володимирівна).

Семінар-навчання міського та сільських голів, секретарів міськсільрад

Черговий семінар-навчання для міського та сільських голів, секретарів міськсільрад відбувся 14 листопада цього року. Розглянуті актуальні питання, знання яких дуже важливе для організації роботи в міськсільрадах. Семінар провів заступник голови районної ради Малев О.М.

Про заходи щодо попередження захворювання свиней на африканську чуму, які проводяться в Одеській області говорив головний спеціаліст управління Держспоживслужби в Арцизькому районі Атмажов С.В.

З основними положеннями Закону України «Про освіту» ознайомила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Стоянова О.П. Багато змін, відображених у Законі, стосується не тільки загальної школи, а й дошкільної та позашкільної освіти.  Наразі в районі ведеться підготовка до планового втілення в життя цих змін, в тому числі ведеться створення інклюзивних груп навчання.

Про зміни обумовлені пенсійною реформою, розказала начальник Арцизького об`єднаного управління Пенсійного фонду України Муравйова І.В. В Арцизькому районі перераховані пенсії 21 тисячі пенсіонерів. Середній розмір підвищення пенсії склав трохи більше двохсот гривень. Детально було роз’яснено про методику перерахунку різних видів пенсій.

Виступили також державний реєстратор Арцизького центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Марченко О.М., заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Попаз Р.С.,начальник відділу в Арцизькому районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Мягченко Л.А., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації та старший офіцер окремого регіонального центру комплектування  державної прикордонної служби в Одеській області Ратушняк Г.О., які роз’яснили  питання щодо порядку ведення державного реєстру та порядку державної реєстрації, удосконалення процесу надання житлових субсидій населенню, удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності, служби за контрактом в прикордонних підрозділах Одеської області.

З Днем працівників соціальної сфери України

Ц

Итоги XV сесии районного совета

 Итоги XV сесии районного совета

Постоянные депутатские комиссии рекомендовали к рассмотрению на пленарном заседании пятнадцатой сессии районного совета, которое состоялось 22 августа текущего года, 63 из 65 обсуждённых вопросов. Принято 63 решения.

Подготовка объектов жилищно-коммунального, топливно-энергетического хозяйства и объектов социальной сферы района к работе в осенне-зимний период 2017-2018 годов.

До 15 сентября службы завершат полное обследование объектов тепло -, водо-, энергообеспечения, инженерных коммуникаций, жилых и социальных объектов, автодорог. Подготовка всех объектов проводится согласно разработанным районной государственной администрацией и утвержденному депутатами районного совета плану мероприятий.

Учебные заведения района с учётом остатка с прошлого отопительного сезона (по школам - 40%, по дошкольным учебным заведениям - 80 %) закупки проведены  и в этом году углём обеспечены. Проводится замена котлов в семи школах.

Ведутся работы по подготовке к работе в осеннее – зимний период помещений и коммуникаций коммунального учреждения «Арцизская центральная районная больница». Решается вопрос по обеспечению нормального теплового режима во всех лечебных заведения.

Самая сложная ситуация складывается в процессе подготовки дорог и дорожного хозяйства. Район выполнил свои обязательства по софинансированию  ремонта дорог в трёх направления. Областные структуры ещё не завершили процесс составления проектно-сметной документации. Еще тяжёлая ситуация на дорогах общего пользования между населёнными пунктами,  которые обслуживает Арцизское дорожное управление. Подготовлены 16 единиц техники для борьбы со снежными заносами.

Хорошо налажена работа в Арцизском РЭСе, часть запланированных работ проводится совместно с горсельсоветами.

Районные программы

Рассмотрены вопросы и приняты соответствующие решения исполнению районной программы реализации Конвенции о правах инвалидов на период до 2020 года, о ходе выполнения районной программы поддержки малообеспеченных слоев населения на 2016-2017 годы,  о ходе выполнения программы развития физической культуры и спорта в Арцизском районе на 2012-2016 годы, и на период до 2017 года.

Внесены изменения в программу развития образования  на 2015-2018 годы в связи с принятием новых условий премирования лучших участников  района, в программу взаимодействия органов исполнительной власти и местного самоуправления на 2017 год – на основе изменений в некоторых государственных нормативно-правовых актах, а также в программу финансирования работ по реконструкции автомобильных дорог общего пользования государственного и местного  значения на 2017-2018 годы.

Утверждена программа подготовки молодёжи к службе в Вооружённых Силах Украины на 2017-2020 годы, которая обуславливает взаимодействие отдела образования и районного военного комиссариата, а также финансовую поддержку с районного бюджета.

Сфера образования

Сфере образования в районе уделяется огромное внимание. Кроме программ, принято ещё семь важнейших вопросов.

По итогам проведенного в районе конкурса утверждены новые руководители общеобразовательных учебных заведений Арцизского районного совета: Афанасьев В.А – директором опорного учебного заведения «Арцизский  учебно-воспитательный комплекс «Общеобразовательная школа I-III ступеней №1 – гимназия – межшкольный учебно-производственный комбинат – дошкольное учебное заведение»; Настрадин А.Г. – директором Теплицкой общеобразовательной школы I-II ступеней ; Самсонников В.С. – директором Арцизской вечерней школы II-III ступеней.

Утверждены уставные документы опорной школы, впервые созданной в районе, Островнянской   школы (в связи с  понижением ступени), Арцизской вечерней школы.

Ежегодный районный конкурс сельских советов по развитию и благоустройству территорий.

В условия проведения районного конкурса сельских советов по развитию и благоустройству территорий внесены изменения. Изменены размеры премий: за I место - 25 тыс. грн.,  за II место 20 тыс. грн.,  за III место – 15 тыс. грн..  Итоги конкурса будут проведены ко Дню местного самоуправления.

Коммунальные предприятия

Расторгнут контракт с руководителем коммунального предприятия «Арцизское хозяйство» Думбравой О.И. по его заявлению и принято решение о заключении контракта сроком на один год с Ладо И.А.

Совместная собственность территориальных громад района

В совместную собственность территориальных громад города Арциз и сёл   района, управление которой осуществляет районный совет,  принято здание а Арцизе – 2. Оно закреплено по праву оперативного управления за коммунальным заведением «Арцизский районный центр первичной медико- санитарной помощи». В нём после  ремонта будет работать амбулатория семейной медицины.

Районный бюджет

Доходная часть общего фонда бюджета района исполнена по итогам за первое полугодие на 105,4%. Выполнение поступлений по собственным доходам составило 120,7%. Наибольший удельный вес поступлений в бюджет района, 41,8% , составляют поступления от налога на доходы физических лиц. Этот показатель выполнен на 116,4%, перевыполнение составило 2,8 млн. грн., которое решено перераспределить сферам здравоохранения и образования, в т.ч. на завершение запланированных ремонтных работ,  покупку школьного автобуса, открытие новой группы для дошколят, а также на выполнение программы взаимодействия органов местной власти и органов местного самоуправления из государственного бюджета.

 

 

 

 

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31