Семінар

 

Протокол пленарного засiдання двадцять першої сесiї Арцизької районної ради сьомого скликання 7 травня 2018 року

Протокол

-- Травень

 • Панахида по жертвах Другої світової війни. Молебен за мир і злагоду по захисниках Вітчизни
 • 8 травня о 10.00 годині - Арциз, церква Иоанна Богослова

 • Участь в урочистих заходах з нагоди Дня Перемоги  
 • 9 травня о 10.00 годині - Арциз, Пам’ятник загиблим воїнам, міська площа ім.Т.Г.Шевченка

 •  Надання методичної допомоги Деленській, Главанській, Новоіванівській, Новокапланівській сільським радам з питань організації діяльності

 • Надання методичної допомоги головам постійних комісій, депутатам районної ради з підготовки питань, що розглядаються на засіданнях комісій та пленарних засіданнях ради

 • Семінар-навчання для міського та сільських голів, секретарів міськсільрад (за окремим планом)
 •  24 травня о 10.00 годині - Мала зала засідань

 • Участь голови районної ради у святі «Останній дзвоник
 •  25 травня

 • Робочі поїздки голови районної ради до окремих сільських рад з питань організації діяльності

З Великоднем!

с

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Від щирого серця привітаємо вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим побажаємо міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя, добробуту, затишку і тепла, благополуччя  здійснення мрій та бажань і Божої благодаті!

Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаю, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирний, а Різдво Христове наповнює серце любов'ю, надією і вірою!

Щастя вам, подальших професійних досягнення, миру і злагоди в сім'ї. Тепла і світла у вашій оселі!


З повагою  

Голова Арцизької районної ради                  Ю.Х. Карабаджак

Земельні торги

Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Арцизького району Одеської області.

Торги відбудуться 21 грудня 2017 року за адресою: м.Одеса, вул. Космонавтів, 34, 2 поверх, 207 кімната (актова зала). Реєстрація учасників торгів відбуватиметься з 7.00 до 09.40. Початок торгів о 10.00.

Для участі у земельних торгах необхідно до 17.00 15 грудня 2017 року включно подати за вищезазначеного адресою заяву про участь у земельних торгах та сплатити реєстраційний та гарантійний внески.

Банківські реквізити виконавця земельних торгів:

 • для сплати гарантійного внеску: отримувач - Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Код (ЄДРПОУ) 00702995, в банку ПАТ «МАРФІН БАНК» м. Чорноморськ, МФО 328168, п/р 26008242032.
 • для сплата реєстраційного внеску: отримувач - Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Код (ЄДРПОУ) 00702995, в банку ПАТ «МАРФІН БАНК» м. Чорноморськ, МФО 328168, п/р 26007242033.

З текстом договору оренди, який укладатиметься за результатами земельних торгів за кожним лотом, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України: http://land.eov.ua/ у розділі «Земельні торги». На цьому ж сайті у розділі «Публічна кадастрова карга» можна переглянутії на карті місце розташуваннн відповідних земельних ділянок.

Форму заяви на участь у земельних торгах та інформацію про документи, що треба додавати до неї, можна отримати у Виконавця торгів або на сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області: hUp://odcska.land.gov.ua/ у розділі «Земельні торги».

Більш детальну інформацію про торги можна отримані у виконавця торгів: ДП «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» за телефоном: (048)766-95-36 (контактна особа - Зенковська Світлана Володимирівна).

Семінар-навчання міського та сільських голів, секретарів міськсільрад

Черговий семінар-навчання для міського та сільських голів, секретарів міськсільрад відбувся 14 листопада цього року. Розглянуті актуальні питання, знання яких дуже важливе для організації роботи в міськсільрадах. Семінар провів заступник голови районної ради Малев О.М.

Про заходи щодо попередження захворювання свиней на африканську чуму, які проводяться в Одеській області говорив головний спеціаліст управління Держспоживслужби в Арцизькому районі Атмажов С.В.

З основними положеннями Закону України «Про освіту» ознайомила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Стоянова О.П. Багато змін, відображених у Законі, стосується не тільки загальної школи, а й дошкільної та позашкільної освіти.  Наразі в районі ведеться підготовка до планового втілення в життя цих змін, в тому числі ведеться створення інклюзивних груп навчання.

Про зміни обумовлені пенсійною реформою, розказала начальник Арцизького об`єднаного управління Пенсійного фонду України Муравйова І.В. В Арцизькому районі перераховані пенсії 21 тисячі пенсіонерів. Середній розмір підвищення пенсії склав трохи більше двохсот гривень. Детально було роз’яснено про методику перерахунку різних видів пенсій.

Виступили також державний реєстратор Арцизького центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Марченко О.М., заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Попаз Р.С.,начальник відділу в Арцизькому районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Мягченко Л.А., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації та старший офіцер окремого регіонального центру комплектування  державної прикордонної служби в Одеській області Ратушняк Г.О., які роз’яснили  питання щодо порядку ведення державного реєстру та порядку державної реєстрації, удосконалення процесу надання житлових субсидій населенню, удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності, служби за контрактом в прикордонних підрозділах Одеської області.

З Днем працівників соціальної сфери України

Ц

Итоги XV сесии районного совета

 Итоги XV сесии районного совета

Постоянные депутатские комиссии рекомендовали к рассмотрению на пленарном заседании пятнадцатой сессии районного совета, которое состоялось 22 августа текущего года, 63 из 65 обсуждённых вопросов. Принято 63 решения.

Подготовка объектов жилищно-коммунального, топливно-энергетического хозяйства и объектов социальной сферы района к работе в осенне-зимний период 2017-2018 годов.

До 15 сентября службы завершат полное обследование объектов тепло -, водо-, энергообеспечения, инженерных коммуникаций, жилых и социальных объектов, автодорог. Подготовка всех объектов проводится согласно разработанным районной государственной администрацией и утвержденному депутатами районного совета плану мероприятий.

Учебные заведения района с учётом остатка с прошлого отопительного сезона (по школам - 40%, по дошкольным учебным заведениям - 80 %) закупки проведены  и в этом году углём обеспечены. Проводится замена котлов в семи школах.

Ведутся работы по подготовке к работе в осеннее – зимний период помещений и коммуникаций коммунального учреждения «Арцизская центральная районная больница». Решается вопрос по обеспечению нормального теплового режима во всех лечебных заведения.

Самая сложная ситуация складывается в процессе подготовки дорог и дорожного хозяйства. Район выполнил свои обязательства по софинансированию  ремонта дорог в трёх направления. Областные структуры ещё не завершили процесс составления проектно-сметной документации. Еще тяжёлая ситуация на дорогах общего пользования между населёнными пунктами,  которые обслуживает Арцизское дорожное управление. Подготовлены 16 единиц техники для борьбы со снежными заносами.

Хорошо налажена работа в Арцизском РЭСе, часть запланированных работ проводится совместно с горсельсоветами.

Районные программы

Рассмотрены вопросы и приняты соответствующие решения исполнению районной программы реализации Конвенции о правах инвалидов на период до 2020 года, о ходе выполнения районной программы поддержки малообеспеченных слоев населения на 2016-2017 годы,  о ходе выполнения программы развития физической культуры и спорта в Арцизском районе на 2012-2016 годы, и на период до 2017 года.

Внесены изменения в программу развития образования  на 2015-2018 годы в связи с принятием новых условий премирования лучших участников  района, в программу взаимодействия органов исполнительной власти и местного самоуправления на 2017 год – на основе изменений в некоторых государственных нормативно-правовых актах, а также в программу финансирования работ по реконструкции автомобильных дорог общего пользования государственного и местного  значения на 2017-2018 годы.

Утверждена программа подготовки молодёжи к службе в Вооружённых Силах Украины на 2017-2020 годы, которая обуславливает взаимодействие отдела образования и районного военного комиссариата, а также финансовую поддержку с районного бюджета.

Сфера образования

Сфере образования в районе уделяется огромное внимание. Кроме программ, принято ещё семь важнейших вопросов.

По итогам проведенного в районе конкурса утверждены новые руководители общеобразовательных учебных заведений Арцизского районного совета: Афанасьев В.А – директором опорного учебного заведения «Арцизский  учебно-воспитательный комплекс «Общеобразовательная школа I-III ступеней №1 – гимназия – межшкольный учебно-производственный комбинат – дошкольное учебное заведение»; Настрадин А.Г. – директором Теплицкой общеобразовательной школы I-II ступеней ; Самсонников В.С. – директором Арцизской вечерней школы II-III ступеней.

Утверждены уставные документы опорной школы, впервые созданной в районе, Островнянской   школы (в связи с  понижением ступени), Арцизской вечерней школы.

Ежегодный районный конкурс сельских советов по развитию и благоустройству территорий.

В условия проведения районного конкурса сельских советов по развитию и благоустройству территорий внесены изменения. Изменены размеры премий: за I место - 25 тыс. грн.,  за II место 20 тыс. грн.,  за III место – 15 тыс. грн..  Итоги конкурса будут проведены ко Дню местного самоуправления.

Коммунальные предприятия

Расторгнут контракт с руководителем коммунального предприятия «Арцизское хозяйство» Думбравой О.И. по его заявлению и принято решение о заключении контракта сроком на один год с Ладо И.А.

Совместная собственность территориальных громад района

В совместную собственность территориальных громад города Арциз и сёл   района, управление которой осуществляет районный совет,  принято здание а Арцизе – 2. Оно закреплено по праву оперативного управления за коммунальным заведением «Арцизский районный центр первичной медико- санитарной помощи». В нём после  ремонта будет работать амбулатория семейной медицины.

Районный бюджет

Доходная часть общего фонда бюджета района исполнена по итогам за первое полугодие на 105,4%. Выполнение поступлений по собственным доходам составило 120,7%. Наибольший удельный вес поступлений в бюджет района, 41,8% , составляют поступления от налога на доходы физических лиц. Этот показатель выполнен на 116,4%, перевыполнение составило 2,8 млн. грн., которое решено перераспределить сферам здравоохранения и образования, в т.ч. на завершение запланированных ремонтных работ,  покупку школьного автобуса, открытие новой группы для дошколят, а также на выполнение программы взаимодействия органов местной власти и органов местного самоуправления из государственного бюджета.

 

 

 

 

Проводиться очередной этап ремонтных работ в коммунальном учреждении «Арцизская центральная районная больница»

Депутаты Арцизского районного совета 30 мая этого года внесли изменения в районный бюджет на 2017 год. Одно из них выделение 847 тыс. грн. КУ «Арцизская  ЦРБ» для продолжения капитальных работ в корпусах, помещениях, а именно в тубкабинете, в в отделении переливания крови, в рентген кабинете. Задействованы и собственные внебюджетные средства.

Грандиозные ремонтные работы начаты с 2016 года. Их ход на постоянном контроле председателя районного совета Карабаджак Ю.Х., председателя районной государственной администрации Парпуланского С.А.. Неоценима поддержка депутата областного совета Паращенко С.В. Огромная помощь оказана  горсельсоветами района. Много сил вложено коллективом этого одного из лучших  в области медучреждений во главе с и.о. главного врача Челак Е.И..

Закуплено необходимое медицинского оборудования, произведена замена кровли травматологического, неврологического и детского отделений, частично заменена плитка, отремонтированы палаты и операционный блок в хирургическом отделении, в родильном отделении отремонтированы палаты и родильный зал. Во всех отделениях заменены окна и дверные блоки.

         

ЗДнем Конституції України!!!

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом — Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

Програма II регіонального фольклорно-етнографічного фестивалю «Artsуz Open Fest- 2» & 3-го етапу чемпіоната України з міні-раллі «Кубок Лиманів»

programa 2stor - kopiya

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ від 30 травня 2017 року

Протокол голосування 

 Про хід виконання  районної програми регулювання земельних відносин щодо забезпечення реалізації державної політики в галузі використання охорони земель в Арцизькому районі на 2006-2010 роки та на період до 2018 року

Протокол голосування 

  Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2006 року №103-У «Про затвердження районної програми регулювання земельних відносин щодо забезпечення реалізації державної політики в галузі використання та охорони земель в Арцизькому районі на 2006-2010 роки та на період до 2018 року»

 Протокол голосування 

 Про хід виконання районної програми забезпечення населення Арцизького району якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки

Протокол голосування 

Про хід виконання комплексної програми основних заходів профілактики та боротьби зі сказом на 2016-2018 роки в Арцизькому районі

 Протокол голосування

 Про хід виконання районної цільової програми забезпечення профілактики ВІЛ – інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ інфікованих і хворих на СНІД на 2014-2018 роки

Протокол голосування 

 Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2016-2017 роки в Арцизькому районі

Протокол голосування 

Про надання дозволу на передачу в оренду ділянок бетонного покриття  комунальної установи «Арцизька центральна  районна лікарня»

 Протокол голосування 

 Про надання дозволу  комунальній установі «Арцизька центральна районна лікарня» на списання  основних засобів та інших необоротних активів

 Протокол голосування 

  Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Арцизького району в 2017 році

  Протокол голосування         

 Про утворення опорних навчальних закладів району

 Протокол голосування          

Про затвердження Положення про порядок встановлення щорічної премії  Арцизької районної ради та Арцизької районної державної адміністрації учнівській молоді за особисті творчі досягнення

 Протокол голосування   

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради  від 26 серпня 2016 року №171-У11 «Про затвердження програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб та молоді з їх числа в Арцизькому районі на 2016-2018 роки»

Протокол голосування  

Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Арцизького району за І квартал 2017 року

  Протокол голосування  

 Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №250-У11 «Про районний бюджет Арцизького району на 2017 рік»

 Протокол голосування 

 Про дострокове звільнення головного лікаря комунального закладу «Арцизький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та тимчасове покладення виконання обов’язків головного лікаря закладу на заступника головного лікаря 

 Протокол голосування 

Про призначення на посаду  директора  комунального закладу «Арцизький районний Будинок культури»

Протокол голосування 

 Про затвердження технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок (в натурі)   для постійного користування загальноосвітніми навчальними закладами

 Протокол голосування 

Про надання дозволу на передачу з балансу  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  на баланс комунального підприємства «Арцизьке районне фізкультурно-спортивне підприємство «Колос» нежитлової будівлі, яка знаходиться за адресою: Одеська область, місто Арциз, вулиця 28 Червня,100

 Протокол голосування 

 Про надання дозволу на  передачу з балансу комунального підприємства «Арцизьке районне фізкультурно-спортивне підприємство «Колос» на баланс комунального підприємства «Арцизьке районне будівельно-комунальне господарство»  нежитлової будівлі, яка знаходиться за адресою: Одеська область, місто Арциз, вулиця Бондарєва, 42 -а

  Протокол голосування 

 Про надання дозволу на передачу в оренду приміщення   комунального підприємства «Арцизьке районне фізкультурно-спортивне підприємство «Колос» Арцизькому шахово-шашковому клубу «Гамбіт»


Протокол голосування 

Про надання дозволу на передачу в оренду приміщення комунального підприємства «Арцизьке районне фізкультурно-спортивне підприємство «Колос» загальною площею 10 кв. м 

 Протокол голосування 

Про внесення  змін та доповнень до рішення районної ради від 22 квітня 2016 року № 105-VII «Про майно  спільної власності  територіальних  громад  м. Арциз та  сіл району управління яким здійснює районна рада

Протокол голосування 

 

Про звернення до Верховної Ради України щодо  недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення

Протокол голосування 339

Протокол поіменного голосування №339

Голосування за прийняття рішення про затвердження Положення про порядок встановлення щорічної премії  Арцизької районної ради та Арцизької районної державної адміністрації учнівській молоді за особисті творчі досягнення

Дата 30.05.2017

Режим голосування

присутніх

 

Всього зареєстровано

25

 

За

25

 

Проти

0

 

Утримались

0

 

Рішення

Прийнято

 

Результати голосування

П.І.Б. депутата

За

Афанасьєва

Людмила

Никифорівна

Відсутній

Бевза

Микола

Миколайович

За

Безкровна

Тетяна

Опанасівна

За

Бондаренко

Артур

Володимирович

Відсутній

Братінов

Василь

Гнатович

За

Бузіян

Олександр

Григорович

Відсутній

Галущак

Людмила

Гаврилівна

Відсутній

Ганчев

Віктор

Михайлович

Відсутній

Греков

Руслан

Костянтинович

За

Дімітров

Федір

Дмитрович

За

Іванов

Степан

Огейович

За

Карабаджак

Юрій

Христофорович

За

Карайван

Андрій

Іванович

За

Кіщак

Марія

Іванівна

За

Куруч

Віктор

Георгійович

За

Куцарєв

Федір

Семенович

За

Макєєв

Олександр

Валерійович

За

Малєв

Олександр

Миколайович

За

Паращенко

Сергій

Сергійович

За

Парпуланський

Сергій

Афанасійович

Відсутній

Рибак

Олег

Борисович

За

Садчук

Олексій

Іванович

За

Сараін

Валерій

Антонович

Відсутній

Сібов

Федір

Степанович

За

Славов

Михайло

Дмитрович

За

Станкова

Анастасія

Володимирівна

Відсутній

Стасій

Сергій

Степанович

За

Стоянова

Оксана

Павлівна

За

Сурдуленко

Валерій

Юхимович

Відсутній

Сухина

Дмитро

Іванович

за

Тодоров

Іван

Георгійович

За

Топал

Юрій

Миколайович

За

Унгурян

Олександр

Іванович

За

Челак

Петро

Христофорович

           

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31