Додаткова інформація

 

Шановні батьки!

Щиро запрошуємо на змістовний відпочинок дітей!

     

     Комунальна організація «Арцизький дитячий позаміський заклад  оздоровлення та відпочинку  «Ювілейний»» розташувана курорті «Расєйка».

На відстані 170 км від м. Одеса в Татарбунарському районі знаходиться курорт «Расєйка», цю територію, суша відвоювала у моря. З трьох сторін курорт омивається водою: з одного боку - озеро Малий Сасик, вздовж території, вузьким рукавом – озеро Джантшейське, третя водойма лікувальний лиман Шагани.

      Лиман Шагани та сусідні лимани відгороджені від Чорного моря природною піщаною косою. Тут особливо чистий пісок з лікувальними властивостями.

      Лежати на такому піску, стверджують дослідники – частина таласотерапії, подібної до відомих французьких, італійських курортів, островів Середземного моря.

      Найбільша територія такого пляжу на курорті «Расєйка»

     

 «Расєйка» - курортна зона, що знаходиться на території Дунайського біосферного заповідника, в радіусі 100 км, немає жодного промислового підприємства, заводу, порту, пожвавлених магістралей та інших об’єктів, несумісних з відпочинком та оздоровленням.

      Дельфіни, краби, білі та рожеві пелікани тут не вдивовижку. Що є доказом чистоти морської води. Багато фауни і флори занесені до Червоної Книги України.

      Система водно-болотних угідь Сасик – Шагани – Алібей - Бурнас отримала статус міжнародних, як місця поселення водоплавних птахів. Випарювання 13 озер збагачують і без того біологічне – активне з підвищеною здатністю до медичної реабілітації, навколишнє середовище.

      Перебуванка на «Расєйці» дарує нам живильний коктейль з морського повітря, степного різнотрів`я та випарювання високойодованого лиману.

     

Знайомтесь КО АДПЗОВ «Ювілейний» розгалушена інфраструктура, насичена программ, уважні вихователі (вчителі шкіл Арцизького району, студенти – випускники ВУЗів м. Ізмаїла, м. Одеси та власний песчаний пляж.

      Для повночинкового відпочинку та оздоровлення дітей на території табору знаходяться спортивні ( футбольне та волейбольне поля) та ігрові майданчики, літній конкретний майданчик, кінотеатр для перегляду художніх та мультиплікаційних фільмів, є площадка для проведення дискотек тощо.

      Від м. Одеса і зворотно дітей перевозять заказаними автобусами. Діти забезпечуються сухим пайком та питною водою.

      Територія табору облаштована зеленими насадженнями ( декоративні кущі, хвойні та листяні дерева, клумби), огороджена, має два в`їзди .

      В темний час доби табір освітлюється та цілодобово охороняється охоронцем – робітником табор, то двома працівниками МВ УМВС України, Татарбунарського району.

      Відповідальність за життя та здоров`я дітей несуть адміністрація,вихователі та служба охорони.

      Діти підлягають обов`язковому страхуванню під час перебування в таборі (втрати по страхуванню входять у вартість путівки.

     

 Медичний блок розташовано в окремому приміщенні та укомплектовано необхідним обладнанням та медикаментами.

      Медичні працівники (лікар-педіатр, та дві медичні сестри), щоденно оглядають кімнати дітей, постільну белізну, перевіряють їх чистоту, по мірі необхідності оглядають дітей.

      В екстрених випадках хвору дитину доставляють в районну лікарню на власному автомобілі табору, що чергує цілодобово, в супроводі медичного працівника.

      Медичні працівники постійно здійснюють контроль за роботою харчового блоку, санітарним станом території, контролюють водні процедури, спортивні змагання.

      Процес купання завжди контролюється медиком, який регулює режим в залежності від температури води, активності сонця, індивідуальних особливостей організму дитини. Дитячі кімнати обробляються дезінфікуючими засобами районною СЄС.

      Діти проживають в стаціонарних кам`яних будинках з дерев`яними підлогами, кімнати від двох до чотирьох місць. Діти забезпечуються постільною білизною, зміна якої кожні 7 днів. Душові та туалети в окремих приміщеннях. У душових цілодобово холодна та гаряча вода.

      За чистотою в житлових приміщеннях дітям допомагають слідкувати вихователі та їх помічники.

      Прибирання території, санітарних вузлів, душових приміщень, харчового блоку у корпусах маленьких дітей проводить прибиральниця.

      Їдальня типова, знаходиться в окремому приміщенні, складається з харчового блоку та великого залу (420 місць). Обслуговують дітей офіціанти і помічники вихователів.

      Харчування 5-ті разове.

      В раціон входять м»ясні, рибні страви, свіжа випічка, йогурти, соки, овочі, фрукти, тощо.

      Продукти доставляються за попередньо укладеними угодами з місцевих продовольчих баз, заводів, комбінатів, продукція яких відповідає нормам та вимогам (сертифікати якості) з медичним обстеженням водіїв.

      Діти забезпечуються питною водою (негазована, в бутлях на 5-10 літрів).

      Святкові церемонії відкриття та закриття зміни з костром та феєрверками, хіт-паради, ігри фестивалі, концерти, костюмовані шоу, робота творчих та спортивних секцій, дискотеки, перегляд фільмів, цікаві та пізнавальні походи та екскурсії збагатять кругозір дитини та зроблять літній відпочинок   справжнім незабутнім святом на все життя.

     

Крім заходів, що проводяться в таборі, завдяки місцезнаходженню табору діти щоденно отримують такі лікувальні процедури:

 

АЕРОТЕРАПІЯ – лікування повітрям, рухливі ігри на березі моря, пішохідні прогулянки.

 

ГЕЛІОТЕРАПІЯ – лікування сонцем , сонячне світло зміцнює імунітет, лікує шкірні захворювання, зменшує рівень холестерину, поліпшує обмінні процеси. Завдяки сонячному промінню проходить профілактика рахіту.

 

ТАЛАССОТЕРАПІЯ – лікування морем . Моськи купання стимулюють обмін речовин, терморегуляцію, корисні для профілактики захворювань опорно-рухової системи, море лікує вегето-судинні захворювання.

     

 Походи на море 2 рази на день: з 9-тої до 12-тої години та з 15-тої до 17.30годин.

    

  Загальні правила поведінки дітей в КО АДПЗОВ «Ювілейний»:

- Необхідно дотримуватись режиму дня табору та загальних санітарно-гігієнічних норм;

- кожна дитина зобов`язана дотримуватись всіх встановлених в таборі правил, в тому числі правил пожежної безпеки, правил проведення морських купань, екскурсій, проїзду в потязі, автобусних поїздок, походів тощо;

- дитина зобов`язана бути зі своїм загоном. При необхідності відлучатись необхідно мати обов`язково дозвіл свого вихователя;

- вихід за територію табору здійснюється лише з дозволу директора та в супроводі помічника вихователя;

- в випадку погіршення самопочуття, негайно повідомити вихователя;

- необхідно дотримуватись правил поведінки в громадських місцях ( словами, діями та поведінкою не заважати оточуючим, не ображати їх естетичні почуття;

- в таборі суворо забороняється паління, вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин;

- необхідно бережно ставитись до особистого майна та майна табору.

 

 

Директор комунальної організації

«Арцизький дитячий позаміський  заклад

оздоровлення та відпочинку «Ювілейний»                                                   З.К. Терзі

 

Календар новин

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31