Четвер, 09 Листопад 2017

В Арцизький район приїхав ще один шкільний автобус


IMG 5042

Голова Арцизької районної ради Юрій Карабаджак з головою Арцизької районної державної адміністрації Сергієм Парпуланським, представниками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та дирекції Арцизького опорного закладу «Школа-гімназія №1» зустріли новий шкільний автобус.

Транспорт був закуплений через програму «ProZorro». За результатами тендера переможцем стало ТОВ «Аймакс-Групп» з міста Черкаси. Зазначимо, що транспорт придбаний за програмою «Шкільний автобус» за рахунок співфінансування з державного та районного бюджетів у співвідношенні 70 % до 30 %. Загальна вартість транспорту склала 1 млн 695 тис. грн.

Автобус буде направлений до Арцизької школи №1, яка з нового навчального року реорганізована в опорну установу з філіалами: Долинівський НВК, Вишняківський НВК та Арцизький МНВК. 

 

Read more

З Днем працівників соціальної сфери України

b7199ccbf8bee33e34fa0378c4c4d78f

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери України!

Бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Віримо, що ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити їм.

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу.

 

Голова районної                                Голова районної ради  

державної адміністрації                

С.А. Парпуланський                           Ю.Х. Карабаджак

 

Read more

Результати рейтингової оцінки діяльності районних державних адміністацій за І півріччя 2017 року

27 жовтня 2017 року в Одеській облдержадміністрації були представлені результати оцінки діяльності 26 районних державних адміністрацій за січень – червень 2017 року. Рейтингове оцінювання проводилось за ініціативою голови облдержадміністрації Степанова М.В., що відповідає його Стратегічному плану «Розумний регіон». У дослідженні порівнювали результати роботи райдержадміністрацій за такими показниками, як промисловість, будівництво, сільське господарство, капітальні та прямі іноземні інвестиції,  рівень сплати населенням житлово-комунальних послуг,  ринок праці та фінанси.

За результатами рейтингового  оцінювання Арцизька районна державна адміністрація опинилася на п’ятому лідируючому місті серед 26 райдержадміністрацій.  Найвищий показник ( І місце) райдержадміністрація отримала по темпам зростання доходів місцевих бюджетів (без трансфертів). 

Високий показник отримано в промисловій галузі ( 4 місце). Це стало можливим завдяки зростанню обсягів реалізації продукції сонячними електростанціями, збільшення об’ємів реалізації продукції ТДВ «Арцизький завод ЗБВ» (зростання на 42,7 % відповідно до І півріччя 2016 року), ТОВ «Арцизький молокозавод» (зростання на 26,5 %), ТОВ «Арцизька м’ясна компанія» ( зростання на 36,8 %).

В галузі будівництва по темпам зростання обсягу виконаних будівельних робіт район зайняв 7 місце, по обсягам прямих іноземних інвестицій – 5 місце, по обсягам доходів місцевих бюджетів на одного мешканця району – 7 місце, по врожайності зернових та зернобобових культур (станом на 1 липня 2017 року) – 9 місце, по темпам зростання середньомісячної заробітної плати штатних працівників – 9 місце.

         Негативні показники район отримав по темпам зростання податкового боргу за грошовими забов”язанями  платників податків – 18 місце, по темпам зростання (зменшення) обсягів виробництва м’яса – 22 місце, по рівню сплати населенням житлово-комунальних послуг – 17 місце.

 

Read more

Календар новин

<< < Листопад 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30