П'ятниця, 01 Червень 2018

Семінар

Семінар – нарада міського та сільських голів, секретарів міськсільрад

На черговому семінарі-нараді увазі міських та сільських голів, секретарів міськсільрад був представлений звіт Арцизького районного військового комісаріату про підсумки призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та військового обліку за перше півріччя цього року.

IMG 0712

З квітня на строкову військову службу призвано 15 призовників, ще 2 – закомплектовано до відправки. За контрактом призвано 5 чоловік. До списків поновлених на військовому обліку внесено 103 військовозобов`язаних. Військово-лікарську комісію пройшли 858 чоловік.

На обліку в Арцизькому РВК перебувають 121 учасник АТО, 2 інваліда АТО та 1 сім`я загиблого.9 ветеранів даної категорії отримали путівки на санаторно-куротне лікування, земельні ділянки – 45 осіб.

На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року, Плану дій щодо впровадження оборонної реформи, затвердженого наказом Міністерства оборони України, розпочато перехід від військового комісаріату до територіального центру комплектування.

Важливою стала інформація управління соціального захисту населення з питань впровадження нового порядку надання житлових субсидій з 1 травня 2018 та пільг для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Віднині надання житлових субсидій населенню здійснюється згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

З урахуванням прийнятих змін субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається двічі на рік – у травні та у жовтні. Для більшості домогосподарств, які вже користувались державною допомогою при оплаті за житлово-комунальні послуги, субсидії перепри значитимуть автоматично. Для окремих сімей призначення житлових субсидій здійснюється лише після подання нових заяв і декларацій. Доповнено перелік умов, за яких субсидія не призначається.

Змінено підхід при розрахунку доходів для призначення субсидій. До складу домогосподарства включаються особи, що зареєстровані і фактично проживають у житловому приміщенні. Враховуються доходи не лише осіб, яким призначається субсидія, а й членам їх сімей, навіть, якщо вони проживають за іншою адресою.

На обліку в районі перебувають 147 учасників АТО, 2 інваліди та 2 члена сім`ї загиблого. Їм надаються понад 20 видів пільг у відповідності зі статтею 12 Закону України «Про статус ветеранів війни». Крім цього, для учасників антитерористичної операції доступні психологічна реабілітація та професійно-соціальна адаптація. В рамках районної комплексної програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2018-2020 роки» учасники бойових дій мають право на матеріальну допомогу.

Важлива робота в районі проводиться державною ветеринарною службою, тим паче, що  складню залишається епізоотична ситуація з захворювання свиней на африканську чуму. В районі налічується 17050 голів свиней в господарствах та 10тис. голів свиней у приватному секторі. І надалі необхідно серед населення проводити широку роз’яснювальну роботу.

В районі необхідно продовжити роботу з питань створення та утримання місцевих пожежно-рятувальних підрозділів. Відповідно до районної програми цивільного захисту, технічної та пожежної безпеки Арцизького району на 2018-2021 роки передбачено створення чотирьох підрозділів місцевих пожежних команд на території Арцизького району: с. Главані, с. Нова Іванівка, с. Делень, с. Вонесенка Перша. На контролі Арцизького МРС ГУ ДСНС України в Одеській області 594 об`єкта. Рівень готовності джерел протипожежного водопостачання залишається низьким. Органи місцевого самоврядування повинні вирішити дані проблеми.

IMG 0718

На семінарі виступили заступник голови районної державної адміністрації Граніч О.П., голова районної державної адміністрації Парпуланський С.А.. Вів семінар голова районної ради Карабаджак Ю.Х.

 

Read more

Календар новин

<< < Червень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30