Січень 2018

Вівторок, 30 Січень 2018

Підсумки XVIII сесії районної ради

20 грудня 2017 року відбулося пленарне засідання останньої в 2017 році вісімнадцятої сесії районної ради. На засіданні депутати розглянули 49 питань, з них  22 – з надання матеріальної допомоги. Прийнято 49 рішень.

 

Звіт голови Арцизької районної ради про свою діяльність за 2017 рік

Даний звіт, повний текст якого розміщено на веб-сайті районної ради, відобразив результати вирішення питань соціально-економічного розвитку, управління бюджетними процесами, ефективного використання майна спільної власності територіальних громад району. Робота голови та депутатів районної ради, районної державної адміністрації, місцевих рад та громад з цих питань була активною та конструктивною.

Районні програми

Внесені дуже важливі зміни та доповнення соціального характеру до діючої програми розвитку освітньої галузі Арцизького району на 2015-2018 роки щодо забезпечення проїзду 56 вчителів району до місця роботи та зворотньо. Прогнозні обсяги фінансування програми збільшені у зв’язку з цим на 176,9 тис.грн. Це дозволить більш якісно вирішувати питання забезпеченості педагогічними кадрами в районі.

 

Затверджено п`ять нових програм:

-                              районна програма цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Арцизького району на 2018-2021 роки;

-                              районна комплексна програма «Соціальнний захист ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2018-2020 роки;

-                              районна комплексна програма «Безпечна Арцизщина» на 2018 рік;

-                              районна програма розвитку фізичної культури і спорту в Арцизькому районі на 2018-2020 роки;

-                              районна програма оздоровлення та відпочинку дітей в Арцизькому районі на період 2018-2020 років.

Орієнтовані обсяги витрат на виконання даних програм складатимуть щорічно:

-                              400 тис. грн. з районного бюджету на утримання Арцизької дитячо-юнацької спортивної школи;

-                              250 тис. грн. з районного та місцевих бюджетів на утримання комунального підприємства «АРФСП «Колос»;

-                              300 тис. грн. залучених коштів (фізкультурно-спортивні та фізкультурно-масові заходи);

-                              200 тис. грн. з районного бюджету на реалізацію питань соціального захисту населення;

-                              100 тис. грн. з районного бюджету на підтримку ветеранів антитерористичної операції та їх родин;

-                              200 тис. грн. з районного бюджету на організацію забезпечення профілактики правопорушень;

-                            250 тис. грн. з районного бюджету на створення місцевого матеріального резерву для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації, надання невідкладної допомоги постраждалому населенню та забезпечення пожежної безпеки в районі;

-                              200 тис. грн. з районного бюджету  на матеріальну підтримку осіб з числа населення, які опинилися в скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин.

 

Районний бюджет

Внесені останні зміни до районного бюджету на 2017 рік.

За рахунок субвенції з сільських та міського бюджетів району спрямовані кошти у сумі 1 039 млн. грн. на капітальний ремонт приміщень комунальної установи «Арцизька центральна районна лікарня».

За рахунок субвенції з обласного бюджету спрямовані кошти у сумі 1,5 млн. грн. на виконання інвестиційних проектів ( капітальний ремонт будівлі колишнього ДНЗ №8 у м. Арциз, внутрішніх туалетів ЗОШ с. Веселий  Кут, водопровідних башт в селах Теплиця та Вишняки.

Розподілена  медична субвенція з державного бюджету у сумі 1,7 млн. грн.

Затверджено районний бюджет Арцизького району на 2018 рік.

Визначені доходи та видатки районного бюджету у сумі 307 млн. грн. Затверджені обсяги міжбюджетних трансферів з державного бюджетів, в т. ч.: освітня субвенція – у сумі 85,9 млн. грн. та медична субвенція – у сумі 33,2 млн. грн.

Встановлена вартість харчування одного учня загальноосвітніх навчальних закладів району у сумі 17 грн.,  для дітей в дошкільних навчальних закладах – у сумі  27 грн. на день.

У процесі виконання даного рішення районна державна адміністрація вноситиме пропозиції районній раді щодо змін по доходах та видатках у разі настання випадків, передбачених Бюджетним кодексом України.

 

Призначення на посаду головного лікаря комунальної установи «Арцизька центральна районна лікарня»

Одноголосно депутати районної ради прийняли рішення про призначення Челака Зиновія Івановича головним лікарем КУ «Арцизька  центральна районна лікарня».

Челак З.І. – не тільки високопрофесійний лікар, а й адміністратор, який більше 20-ти років працював заступником головного лікаря, а останні два роки виконував обов’язки керівника Арцизької центральної лікарні.

За підтримки району в установі проведено цілий комплекс заходів:  капітальний ремонт та поточні ремонти приміщень, суттєве оновлення медичного обладнання, залучення 8 молодих спеціалістів в рамках підготовки лікарняного комплексу до перетворення в окружний госпіталь.

27 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням ухвалив створення в Одеській області дев`яти госпітальних округів. Один із них, №8, в м. Арциз.  До його меж ввійшли населені пункти Арцизького, Тарутинського районів,  Саратського і Татарбунарського районів - за винятком населених пунктів трьох сільських рад.

 

Організаційні питання

Затверджені рішення, які регламентують роботу ради та її виконавчого апарату в 2018 році: план роботи, кадровий резерв, структура, чисельність та кошторис витрат, а також умови праці посадових осіб районної ради.

Read more

Календар новин

<< < Січень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31